ETS 2 – [1.20.x] Mercedes-Benz Antos 12 V1.0 Tır Yaması – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

ETS 2 – [1.20.x] Mercedes-Benz Antos 12 V1.0 Tır Yaması

2.021 kez

Mercedes-Benz Antos 12 modelini Euro Truck Simulator 2 ‘ye ekleyen Tır yamasıdır. 2 farklı kabini bulunan yamada ayrıca 10 dan fazla şasi mevcuttur. Tır üzeri birçok aksesuar da yine yama ile birlikte gelmektedir. Ayrıca kromajlı jantlarda modda yer almaktadır.

mbantos12_omod_02 mbantos12_omod_03 mbantos12_omod_04

Euro Truck 2 1.19.x ve 1.20.x sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Yama tarafımızdan test edilmiş ve konu içerisinde yer alan resimler tarafımızdan eklenmiştir. Bu tırı yine Mercedes-Benz galerisinden satın alabilirsiniz.

Gölgeleme yeni sesler, yeni animasyonlarda gerçekten kusursuz bir tır yamasıdır. Mutlaka deneyin.

Farklı bir siteden yamanın bir önceki versiyonunu indirip oynadıysanız bir önceki versiyona ek olarak V1.0’da giderilen hatalar; şasi problemleri, GPS problemleri. Eklenen özellikler ise birçok yeni aydınlatma lambası moda dahil edilmiştir. Artık “U” harfine basarak aradaki lastiği indirip kaldırabilirsiniz.

Yapımcılar:DANZ

Dosya Özellikleri:Zip /134 MB
Dosyayı İndir

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir