Yardım Bölümü

ETS 2 – Bulunduğunuz Şehri Değiştirin

Oyunda farklı bir şehre gitmek istiyor olabilirsiniz. yada teslimattaki ürünü teslim edecek enerjiniz üzerinizde yok fakat para da kaybetmek istemiyorsunuz. Bunun için bulunduğunuz şehirden dilediğiniz şehre birkaç hamle ile gidebilirsiniz. Onlarca kilometre tır kullanmanıza gerek yok.

ets2_config_degisikligi_01

Bunun için ilk olarak Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 klasörüne gelin ve Config.cfg dosyasını Not Defteri ile açın. İçerisinde yer alan;

uset g_developer "0"
uset g_console "0"

kodlarını bulun ve “0” olanları “1” ile değiştirin. Ardından oyunu çalıştırın ve hiçbirşey yapmadan direk kayıtlı oyununuza gelin oyunu çalıştırın.

ets2_sehirdegistirme_01

Şuanda Szczecin şehrindeyiz. Mavi imleci görüyorsunuz. ESC tuşunun altında bulunan é tuşuna bir kez basın. Euro Truck 2 konsolu karşınıza gelecektir.

ets2_sehirdegistirme_02

Konsol açıldığında “Goto Şehir Adı” yazıyoruz. Ben bu örnekte Rostock şehrine gittim. onun için goto rostock yazdım.

ets2_sehirdegistirme_03

Tekrar é’e basıp konsolu kaldırdığımda kameranın Rostock’un üzerinde olduğunu farkedeceksiniz. Numlock kısmında bulunan numaralardan 2, 4, 6, 8 tuşları ile kamera açısını yolun üzerine ayarladıktan sonra F9’a basarak tırınızı buraya indirebilirsiniz.

ets2_sehirdegistirme_04

Unutmayın, tüm bu işlemleri yapabilmeniz için yukarıdaki Config.cfg dosyasında bulunan iki adet kodu değiştirmeniz gerekir. Ardından da resimli olarak anlattığımız gibi dilediğiniz şehre gidebilirsiniz. Yukarıdaki resimlere tıklayarak büyük boyda görüntüleyebilirsiniz.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sevgili ziyaretçi, sitemiz reklam gelirleri ile yayın hayatına devam etmektedir. Reklam engelleyici kullandığını algıladık. Sitemizi kullanmaya devam etmek istiyorsan lütfen reklam engelleyici devre dışı bırak. Daha sonra sayfayı yenileyerek ulaşmaya çalıştığın içeriğe ulaşabilirsin.