ETS 2 ‘de Şimdi Sıra İskandinav Ülkelerinde – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

ETS 2 ‘de Şimdi Sıra İskandinav Ülkelerinde

738 kez

ets2_iskandinav_03

ets2_iskandinav_02

Euro Truck Simulator 2 ilk çıktığında Avrupa’nın birçok ülkesi yer almıyordu. Fransa’dan Almanyaya kadar uzanan toprakların yanı sıra İtalya ve ingiltere’de bu topraklara eklenip Avrupa’nın büyük ülkeleri oyunda yer alırken yine bu ülkelere ait birçok şehirde oyunda yoktu. Orta Avrupa bölümü neredeyse komple çizilen ETS 2 orjinal haritası daha sonra yeni DLC’ler ile yavaş yavaş haritasını büyüttü. Balkan sınırlarına dayanan oyunda Ukraynaya kadar uzandı. Şimdi ise SCS Blogundan duyurduğu bir haber ile sıranın İskandinavya bölgesi olduğunu söyledi.

Peki Kim Bu İskandinav Ülkeleri ?

Norveç  , Danimarka ,  İsveç

ets2_iskandinav_03

Yeni DLC paketinde muhtemelen Danimarka olacak ve ilerleyen DLC’lerde İsveç ve Norveçte oyuna eklenecek. Danimarka’dan yük aldığımızda muhtemelen feribot ile karşıya geçerek Norveç veya İsveç’e yükümüzü teslim edebileceğiz. Norveç ticari hacmi doğrultusunda diğer İskandinav ülkelerinden daha fazla gelişmiştir. Avrupa birliği ülkesi olmamasına rağmen Avrupa birliğine girmeyi Referandum ile reddetmişlerdir. Petrol Norveçin başlıca geçim kaynağı olsada diğer iskandinav ülkeleri Orman ürünleri ile tanınır.

ets2_iskandinav_01

Şu sıralar oyuncusuyla buluşacak bir diğer simülasyon oyunu Farming Simulator 2015’te yine İskandinav Topraklarında geçen bir hikayeyle oyuncusuyla buluşacağı günü bekliyor. Bakalım yapımcıların İskandinav hayalleri oyuncunun gözünde nasıl bir izlenim bırakacak…

ets2_iskandinav_04

Oyunmodlari.Com Tarafından hazırlanmıştır. Görseller SCS Blog sayfasından alınmıştır.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir