ETS 2Yardım Bölümü

ETS 2 Promods Haritası Nasıl İndirilir ?

Merhaba oyunmodlari.com sakinleri, Euro Truck Simulator 2 için yapılmış en iyi haritalardan bir tanesidir Promods. o nedenle bu haritayı oynamak isteyenlerin mahrum kalmaması için bu haritanın nasıl indirileceğini adım adım sizlere resimli olarak anlatacağız.

İlk olarak haritayı indirmek için buraya tıklayın.

promods_nasil_indirilir

Açılan kısmın sağ tarafında Register’i göreceksiniz. Dilerseniz oradan dilerseniz hemen alt kısımdaki Facebook, Google üzerinden login olabilirsiniz. Facebook kullanıyorsanız Facebook üzerinden login olmanızı öneririm.

promods_nasil_indirilir_02

Dilimizi Türkçe olarak belirleyip OK diyoruz ve sonraki adıma geçiyoruz.

promods_nasil_indirilir_03

Bu bölümde Def dosyasını oluşturmamız gerekiyor. Mavi ile belirttiğimiz kısıma tıklayın.

promods_nasil_indirilir_04

Burada Kabin içi ses seviyesini, hasar seviyesini kendimize göre belirliyoruz. Ardından Vegetation drawing distance bölümünden bilgisayarımızın özelliğine göre bir def dosyasını ayarlıyoruz. Alt kısımdaki harita renklerinide dilediğimiz renk ile belirtebiliriz. Harita zoom özelliğini de aktif ettikten sonra Oluştur’a tıklıyoruz. Ardından hemen bir scs dosyası bilgisayarımıza iniyor. Artık Def dosyamızı oluşturduk şimdi adıma devam edip harita dosyalarını indireceğiz.

promods_nasil_indirilir_05

Önceki sayfaya geçip 2 nolu adama gidiniz bölümüne tıklıyoruz.

promods_nasil_indirilir_06

Burada ise indirmeniz gereken linkler olacak. 2 TL ücret ödeyerek tek dosya halinde hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Yada para vermeden Adf.ly üzerinden reklamlanmış ve yavaş olarak indirebileceğiniz 5 parça halinde indireceksiniz. İndirdiğiniz dosyaların ilkine tıklayarak içerisindeki 2 adet scs dosyasını ve ilk başta oluşturduğumuz def scs dosyasını toplam 3 adet scs dosyasını Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod klasörüne atıyoruz.

Ardından oynadığımız profile gelip, Mod menager’dan attığınız dosyaları aktif ediyorsunuz. Ve Profiliniz ile birlikte oynamaya devam ediyorsunuz.Hepinize iyi oyunlar.

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı