Ana sayfa Haberler ETS 2 Yeni Hava Şartları ve Güneş Sistemi

ETS 2 Yeni Hava Şartları ve Güneş Sistemi

298
0
ets2cover_oyunmodlari

ETS 2 İskandinavya DLC paketiyle birlikte oyuna eklenecek olan yeni hava şartları ve güneş sistemini oyunculara blogundan duyurmuştu. Bizde sizler için bu haberin detaylarına eriştik. Tatil zamanı bile SCS Soft ekibinin ailesiyle vakit geçireceği yerde tatillerini bile bizler için ofiste geçirdiğini anlatan cümlelerle başlayan haberde güneşin doğuşu , öğle vakti , güneşin batışı gibi durumlarda artık gökyüzü daha gerçekçi olacak.

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_001 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_002 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_009 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_003 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_004 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_005 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_006 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_007 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_008

Oyunda bulunan hava durumuna nazaran yeni paylaşılan görüntülerde muhteşem renk takviyesiyle harika bir ortama kavuşacağız. Gerçekten oldukça hassasiyetli bir çalışma olmuş. Gece vaktinin karanlığını Ay ışığıyla aydınlatan bir düzenleme , yada güneşin doğuşuyla muhteşem kırmızılık karşımızda olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here