En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

ETS 2 Yeni Hava Şartları ve Güneş Sistemi

1 Beğeni Yorum
ets2cover_oyunmodlari

ETS 2 İskandinavya DLC paketiyle birlikte oyuna eklenecek olan yeni hava şartları ve güneş sistemini oyunculara blogundan duyurmuştu. Bizde sizler için bu haberin detaylarına eriştik. Tatil zamanı bile SCS Soft ekibinin ailesiyle vakit geçireceği yerde tatillerini bile bizler için ofiste geçirdiğini anlatan cümlelerle başlayan haberde güneşin doğuşu , öğle vakti , güneşin batışı gibi durumlarda artık gökyüzü daha gerçekçi olacak.

ets2_scandinavia_dlc_new_weather_001 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_002 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_009 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_003 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_004 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_005 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_006 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_007 ets2_scandinavia_dlc_new_weather_008

Oyunda bulunan hava durumuna nazaran yeni paylaşılan görüntülerde muhteşem renk takviyesiyle harika bir ortama kavuşacağız. Gerçekten oldukça hassasiyetli bir çalışma olmuş. Gece vaktinin karanlığını Ay ışığıyla aydınlatan bir düzenleme , yada güneşin doğuşuyla muhteşem kırmızılık karşımızda olacak.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir