Euro Coach Simulator – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Euro Coach Simulator

239 kez

Euro Coach Simulator, Scssoftware tarafından yapımına başlanan(Örnek olarak birkaç resim paylaşılmıştı bir aralar..), American Truck Simulator ile oyun üzerinde çalışmaların devam edip edilmediği hakkında henüz bilgi paylaşılmayan, Avrupa haritası üzerinde otobüs simülasyonu oyunudur.

Hard Truck ile başlayan tır ve kamyon simülasyonları serisinin kronolojik sırasını yapmıştık(tıklayın) önceki yazılarımızda. Scs, önceden de bir otobüs simülasyonu yapmıştı. Bus Driver(Mart-2007), ufak çaplı bir oyun olmasına rağmen yine de oyuncular tarafından hoş karşılanmıştı.

ecs_scania_irizar_01

Şu sıralar ATS üzerinde yoğun çalışmalar sürdüren firma çalışanları eminim American Truck Simulator’ün çıkışyla birlikte ECS‘ye hız vereceklerdir. Paylaşılan ilk resimlerde Scania Irizar modeli ve bu modele ait Eurolines isimli taşımacılık firmasının da yasal hakları alınmış durumda.

Türk Oyuncular Bu Oyunu Çok Sevecek

scania_irizar_ecs

Neden böyle bir ara başlık attık hemen detaylarına geçelim, Türkiye’de kullanılan otobüs markaları genel itibari ile Avrupa markalarından ibaret. Mercedes-Benz, Setra en çok kullanılan markalar ve ikisi de Alman otobüs markaları. Euro Coach Simulator‘de yine bu markaların resmi ve lisanslı olarak olacağını düşünüyoruz. Çünkü SCSSoft, Mercedes-Benz’in lisansını Euro Truck Simulator 2 için dahil etti.

Daha farklı neler olabilir onlardan da bahsetmek gerekirse, Volvo‘nun şehirler arası konspetine uygun birkaç otobüs modeli mevcut. Yine Man fortune gibi otobüslerin yanında Neoplan’ın da oyuna ilk olarak farklı bir marka altında da olsa daha sonra lisansı alınarak dahil edileceğini düşünüyoruz.

Oyundan Vazgeçilme İhtimali Nedir ?

Oyundan vazgeçilme ihtimali elbetteki geliştirme aşamasındaki her oyun için var olan bir durumdur. Fakat bu durumun söz konusu olmadığını şu yönden incelemeliyiz.  Scssoftware American truck simulator hakkında bilgiler paylaşmadan önce, www.americantrucksimulator.com alan adını kayıt etmiş ve boş bir HTML sayfası yükleyerek alan adının kendilerine ait olduğunu çok yakında yeni bir oyunla karşılaşacağımızı ve dilersek şuan için American Long Haul ve Across America isimli önceli 18 WoS serisi oyunlarını satın alabileceğimizi bildirdi.

ecs_site

Blogdan yaptıkları haberler ile yavaş yavaş oyun hakkında ipuçları ve ekran görüntüleri paylaştılar. ATS henüz çıkmadı fakat GamesCom 2015 oyun fuarında tanıtıldı. Ardından aldıkları alanadına oyunun resmi sitesini kurdular. Euro Coach Simulator içinde aynı durum söz konusu. www.eurocoachsimulator.com isimli alan adı SCSSOFT tarafından kayıt edilmiş durumda. Blog üzerinden de oyunun içeriği ile ilgili birkaç resim duyuruldu. Ayrıca HTML sayfasında SCSSOFT’a ait olduğunu projenin henüz tamamlanmadığını ve dilersek Bus Driver‘i satın alıp oynayacağımızı bizlere bildiriyorlar. Bu nedenle vazgeçilmeyeceğini tahmin ediyor ve oyun hakkında ATS’nin çıkışıyla birlikte yeni içerik ve resimlerin paylaşılacağını umut ediyoruz.

Euro Coach Simulator Ne Zaman Çıkar ?

Henüz öyle bir tahmin söz konusu değil. Çünkü halen American Truck Simulator’ün piyasaya çıkış tarihi netleşmedi. ATS çıktıktan sonra 1 sene ile 2 sene arası bir süre zarfında oyunculara sunulacağını düşünüyoruz.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir