En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Euro Truck 2 Going East

1 Beğeni Yorum
doguyadogru

doguyadogru

Euro Truck 2 şuana kadar yapılmış en gerçekçi sanal kamyon ve tır şöförlüğü simulasyonu olmasının yanında bir özelliği daha varki gitgide büyüyen bir haritaya sahip olması.GamesCom etkinliğinde tanıtılan ve dünyanın çeşitli şehirlerinden gelen en elit oyuncu kitlesine Euro truck 2 gerçekçi bir sürüş deneyimi yaşatan SCS , yeni bir haberide bu etkinlikte duyurdu.

Oyuna yeni gelen Going East yani Türkçe anlamı doğuya doğru olan bir DLC daha tamanlandı çok yakında satışa sunulacak dedi. Daha önceki paketlerle birlikte oldukça fazla ülke ve şehire ulaşan oyun kim bilir zaman neyi gösterir bilinmez ama bir gün Euro truck 2 ‘de istanbul , İzmir ankara gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinide görmek nasip olabilir.

Videoyu İzleyelim:

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir