En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Euro Truck Simulator 2 Otogar Modellemesi

1 Beğeni 1 Yorum
ets2_otogar

ets2_otogar

Hakkında henüz kesinleşmemiş birçok bilgi bulunan Euro Coach simulator oyunu , Euro Truck Simulator 2 üzerine yapılacak bir ek paket olarak çıkacağı duyumunu almıştık. Zaten başlı başına bir oyun yapmalarına gerek yok. Oyun motoru ihtiyacımız olan herşeyi karşılayacak vaziyette. Bugün Scs Software’nin resmi blogunda yayınlanan Doğu Avrupa Harita Genilemesi olan Going East DLC paketinin tanıtım resimlerinde Otogarda çekilmiş bir kare gözüme çarptı.

SCS artık bu resimleri çok paylaşır oldu. Buda demek oluyor ki kesin olarak ek paket halinde sunacaklar Euro Coach Simulatorü. Umarım bahsettikleri kadar güzel olur. Çünkü henüz tam anlamıyla şehirler arası yolcu taşımacılığı yapılabilen bir simulasyon oyunu üretilmedi.Daha önce Omsi Bus simulator yada Bus simulator serisinden en büyük farkı şehirler arası taşımacılık yapılacak olması.

Henüz Aktif Değil ama SCS Software eurocoachsimulator.com‘u satın aldı.

 

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir