Diğer ModlarETS 2

Euro Truck Simulator 2 Yeni Menu Modu

yenimenumodu_ets2_oyunmodlari

Euro Truck Simulator 2 orjinal menüden sıkılanlara biraz daha canlı ve farklı bir menü yaması paylaşıyoruz. Bu menü modunda menüde bulunan icon dosyaları değiştirilmiş ve biraz daha gerçekçi iconlar ve hareketli iconlar tercih edilmiştir.

Yüklenişi : İndirdiğiniz Dosyayı açın içerisinde  SCS uzantılı bir dosya göreceksiniz. Bu dosyayı Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 > Mod uzantısında bulunan klasörün içerisine kopyalayın Daha sonra Oyuna girin. Ardından Profil seçme ekranında Oynadığınız Profile bir kez tıkladıktan sonra altında bulunan düzenle linkine tıklayın. Açılan Profil Düzenleme kısmından Attığınız dosyayı göreceksiniz , bu dosyanın sol kısmındaki kutuyu işaretleyip Uygula‘ya tıklayın. Artık indirdiğiniz Mod’u oyuna aktarmış oldunuz..

Yapımcı :  Cyp

Oyun Sürümü : 1.9.x (Bu Sürümde test edilmiştir)

Test Videosu : 

Oyunmodlari.com tarafindan test edilmiş ve sorunsuz çalışan bir yamadır.

Mod Hakkında ;

Bu mod Euro Truck Simulator 2 menüsünü tamamen görsel olarak değiştirmeyi sağlar. Yukarıdaki videoda da gördüğünüz gibi bu modu oyuna eklediğinizde profil görünümünüz tamamen değişecektir.

İndirme Linki:

http://www.alternatiflinkler.com/links/2963

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı