Yardım Bölümü

Euro Truck Simulator 2 Zamanı Değiştirme

Euro Truck Simulator 2 oyun zamanını dilediğiniz zamana getirebilirsiniz. Dilerseniz akşam, dilerseniz öğlen canınız hangi zamanda yolculuk etmek istiyorsa onu ayarlamanız mümkün. Öncelikle Belgelerim’de bulunan Congif.cfg dosyasında bir değişiklik yapmanız gerekecek.

Bu değişikliği daha önce aktarmıştık bulunduğunuz şehri değiştirin isimli yazımızda. Ulaşmak için tıklayın.

ets2_zamani_degistirme_01

Zamanı değiştireceğinizde config.cfg dosyasındaki düzenlemeleri gerçekleştirdiyseniz é’ tuşuna basmanız gerekecek. ESC’nin altındaki bu tuşa bastığınızda konsol açılacak ve g_set_time 12 yazdığınızda saat 12’ye dönecektir. yukarıdaki örneğimizde saat 14 ve biz bu saati sabah 6’ya almak istiyoruz. bunun için é’e basıp konsola g_set_time 06 yazdık ve

ets2_zamani_degistirme_02

yazma işlemini bitirdikten sonra Enter’a basıyoruz ve Zaman otomatik olarak yeni belirlediğimiz ile değişiyor.

ets2_zamani_degistirme_03

Bu işlem ile dilediğiniz saatte araç kullanabilirsiniz. Böylece oyundan aldığınız zevki iki katına çıkarabilirsiniz.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sevgili ziyaretçi, sitemiz reklam gelirleri ile yayın hayatına devam etmektedir. Reklam engelleyici kullandığını algıladık. Sitemizi kullanmaya devam etmek istiyorsan lütfen reklam engelleyici devre dışı bırak. Daha sonra sayfayı yenileyerek ulaşmaya çalıştığın içeriğe ulaşabilirsin.