Europa Universalis 4

Europa Universalis 4 – Extended Timeline İndir (Bütün Sürümleri)

Europa Universalis 4’te 51’dan 9999 yılına kadar oynayabileceğiniz birbirinden farklı yüzlerce ülke olan en sevilen Extended Timeline modunu kolaylıkla sitemiz aracılığı ile indirebilirsiniz.

– 51-9999 yılları arası oynanabilir zaman aralığı oyuna eklenir.
– 51-2016 yılları arası başlangıç yapabileceğiniz senaryolar, yeni teknolojiler ve olaylar eklenmiştir.
– Tarihi sınır ve liderleriyle 500’den fazla yeni ülke.
– Wasteland’ların kaldırılması ve 100’den fazla eklenen bölge (Çoğu bölge Westeland’ın ismini alır).
– 21 yeni din(Scolar Modern dünyanın dini olarak kabul edilir. Daha az din isyanları ).
– Tarihe uygun yeni kültürler, yönetim biçimleri, teknolojiler ve askeri birlikler.
– Günümüzdeki bir çok olayı içeren akıcı oyun yapısı.
– Birçok yeni event ve decision.

Teknoloji limiti yükseltilmiştir. Daha güçlü ordular için birim isim ve özellikleri birbirinden farklı birimler eklenmiştir. (Piyadeler Modern tüfek isimleri, Atlılar modern tank isimleri vb.). Avrupa Birliği, İşid gibi modern dünya düzeni oyunda yer almaktadır. 2016 yılı başlangıcında Türkiye’nin Lideri Recep Tayyip Erdoğandır.

Aşağıdaki bağlantılardan oyun sürümünüz için gerekli olan modu indirebilirsiniz. eğer Europa Universalis 4’ün Steam sürümüne sahipseniz Steam Atolye’den indirmek için tıklayın.

// Oyundan atma, Oyunun açılıp gün ilerledikten sonra atması gibi durumlarla karşılaştığınızı varsayarak konuya ekleme gereği duydum. İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki dosyları Oyunun kurulu olduğu yerde bulunan mod klasörüne değil, Belgelerim > Paradox Interactive > Europa Universalis 4 klasörünün içerisine mod (eğer yoksa oluşturun) klasörüne atın.

Tüm Versiyonlar:
Europa Universalis 4 1.6 İçin Extended Timeline 0.8.2
Europa Universalis 4 1.7 İçin Extended Timeline 0.9.2
Europa Universalis 4 1.8 İçin Extended Timeline 0.10.0
Europa Universalis 4 1.9 İçin Extended Timeline 0.11.6
Europa Universalis 4 1.10 İçin Extended Timeline 0.12.0
Europa Universalis 4 1.11 İçin Extended Timeline 0.12.3
Europa Universalis 4 1.12 İçin Extended Timeline 0.13.3
Europa Universalis 4 1.13 İçin Extended Timeline 0.13.6
Europa Universalis 4 1.14 İçin Extended Timeline 0.14.3
Europa Universalis 4 1.15 İçin Extended Timeline 0.15.0
Europa Universalis 4 1.16 İçin Extended Timeline 1.0.1
Europa Universalis 4 1.17 İçin Extended Timeline 1.1.1
Europa Universalis 4 1.18 İçin Extended Timeline 1.2.0
Europa Universalis 4 1.19 İçin Extended Timeline 1.3.2

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

38 Yorum

 1. sürümüm 1.12 ama 1.12 sürümünü indirdim mod un içine atım 1.12 surmunu onaylamıyor 1.10 onaylıyo diyo 1.10 indiriyorm 1.12 sürümü cıkıyo linklerimi karşıştırdın ben demi sıkıntı var

 2. steam atölyeden indir seçeneği yok ya da ben göremiyorum. steam mağazada da bulamıyorum Extended Timeline i , yardım lütfen.

 3. Arkadaşlar bana bir yardımcı olursanız sevinirim.EU4 ü nerden indirdiniz lütfen söylermisiniz.

 4. // Oyundan atma, Oyunun açılıp gün ilerledikten sonra atması gibi durumlarla karşılaştığınızı varsayarak konuya ekleme gereği duydum. İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki dosyları Oyunun kurulu olduğu yerde bulunan mod klasörüne değil, Belgelerim > Paradox Interactive > Europa Universalis 4 klasörünün içerisine mod (eğer yoksa oluşturun) klasörüne atın. işte bu ekleme çok yaradı kaç gündür uğraşıyorum ve sürümdendir diye düşünüp başka sürümünü indircektim senin dediğini yaptım düzeldi sonunda

 5. v1.22.1.10 için gelicekmi cevaplarsanız sevinirim ayrıca bir türkçe yama varmı sitenizde ?

 6. Europa Universalis 4 – Extended Timeline modu için v1.20.0 sürümü ne zaman cıkacak acaba ? ve illa güncel sürüm olması gerekiyor mu modun oyunun sürümünden bir önceki sürümü kullansak sıkıntı olur mu ?

 7. Abi bende loading flags bölümünde açılırken atıyor hiç birşey yazmadan direkt olarak oyun kendini kapatıyor. Çözümü varmı ACİLLLL!!!!

  1. Biraz Geç Olabilir Ama Bendede Aynı Hata Olmuştu HErhangi Bi Update Kurdunmu Eu4 E Eğer Kurduysan Sırasıyla Kurman Gerek. Direk En Son Sürüme Updatelersen Bu Sorun Çıkar.

 8. 1.20 için ne zaman gelecek ? yabancı sitelerde 1.4.2 versiyonuna kadar çıkmış ama indirme linklerini göremedim. steam’de dahil.

   1. abi sürümüm 1.10 bu linkden indirdim oyun açıldı siyah ekran gözüktü ve hata vermeden kapandı yardımcı olurmusun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sevgili ziyaretçi, sitemiz reklam gelirleri ile yayın hayatına devam etmektedir. Reklam engelleyici kullandığını algıladık. Sitemizi kullanmaya devam etmek istiyorsan lütfen reklam engelleyici devre dışı bırak. Daha sonra sayfayı yenileyerek ulaşmaya çalıştığın içeriğe ulaşabilirsin.