Fallout Shelter Hilesi – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Fallout Shelter Hilesi

111 kez

fallout-shelter-hilesi

Yapımcılar, Fallout Shelter isminde Fallout 4’ün minik minik bir versiyonunu ücretsiz oyunculara sundu. Bir sığınak inşa edip bu sığınağı ayakta tutmaya çalışıyoruz. Enerji, su, gıda gibi temel gereksinimleri karşılayıp yaşanamayacak olan araziye keşif için bir takım sığınak üyelerini gönderip, işimize yarayacak malzemeler ve geliştirme için para toplamayı sağlıyoruz. Bu gönderme süreleri çok fazla uzun olduğundan dolayı beklemeyi sevmeyenlerin kurtarıcısı bir hile paylaşmak istedik.

Fallout Shelter’de süreleri kısaltma isterseniz bu elinizde. İlk olarak oyuna girin ve yapmak istediğinizi yapın örneğin keşif için sığınakta yaşayan insanları araziye gönderin. Daha sonra Bilgisayarınızın Tarih ve saat ayarlarına girin ve saati 1 saat ileri alın. Ardından gönderdiğiniz keşifçilere girip geri dön diyin ve tekrar saati bir saat ileri alın. Otomatik olarak keşife gönderdikleriniz gelmiş ve eşyaları getirmiş olacaklardır.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir