En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Farklı Yerlerden Aldığımız Steam Keylerini Steam’de Nasıl Aktif Edebiliriz

Beğen Yorum
steam-urun-etkinlestirme

Birçok platformda steam üzeri oyunların şifreleri dağıtılıyor yada uygun fiyatla satılıyor. Bunun sebebi ise indirime giren ürünü stoklayan oyun satıcıları oyunun fiyatı arttığında ufak bir karla satışa sunuyorlar. Buda normal fiyatta düşük olduğu için dikkat çekiyor ve satılıyor bu ürünler.

İşte böyle bir ürün temin ettiğimizde size CD-KEY verilecek. Bu keyleri Steam üzerinden etkinleştirmemiz istenecek. Böylece oyun steam hesabımıza tanımlanacak. İlk Yapmamız gereken Steam arayüz programını çalıştırmak ve Sol alt kısımda bulunan Oyun Ekle butonuna tıklayıp Steam’de ürün Etkinleştire tıklamamız.

Açılan pencereden İleri’ye tıklıyoruz ve ardından Kabul butonuna tıklıyoruz. Böylece keyi gireceğimiz ekran karşımıza çıkıyor.

Elimizdeki ürünün keyini yazıp ileri’ye tıklıyoruz.

Artık oyunumuz Steam hesabımız ile ilişkilendirildi. Şimdi Kütüphaneden yeni oyunumuza göz atıp indirelim.

Oyunumuz kütüphanemize gelmiş artık indirip oynayabiliriz.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir