DLCEkran GörüntüleriHaberler

Farming Simulator 15 Gold Edition DLC Yeni Resimler

Farming Simulator 15 Gold Edition geldiğiniz Fsdestek üzerinden sizlere duyurmuştuk. Giants-Software bugün yeni DLC ile ilgili 4 ekran görüntüsü paylaştı. Bizlerde sizlerle paylaşma gereği duyduk. Resimlerin üzerine tıklayarak en geniş çözünürlükte inceleyebilirsiniz.

Gold edition DLC’si hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz eğer; Farming 15 Gold Edition Hakkında Herşey isimli yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca yeni eklenen 20 farklı aracın birçoğunu yine gold edition kısmına tıklayarak indirebilirsiniz. Bu etikete sahip yazılar karşınıza gelecektir. DLC ile gelecek olan markalara ait farklı modelleri de içerir.

DLC ön satışa çıktı. 20 dolar karşılığında resmi site üzerinden satın alabilirsiniz. Farming Simulator 15 1.4 güncellemesi üzerine sahip oyuncular DLC’yi rahatlıkla oynayabilecekler. Çıkış tarihi 29 Ekim 2015 olarak belirlenmiş. DLC’nin içerdiği bütün yeniliklere FSDESTEK’ten ulaşabilirsiniz.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Gardaşım fs 15 1.4 üzeri güncellemeye sahipse olsak dlc yi oynamak için satın alıcaz mı yoksa güncelleme ile bize geliyor mu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı