En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

FM 2015 Ara Transferleri Yaması İndir

17 Beğeni Yorum
transfer_paketi

Ara transfer döneminin işlendiği ve oyunun databasesinde 27,335 değişikliğin gerçekleştirildiği bir yamadır. Türkiye ligleride bu yamada değişiklikten etkilenmiş alınen yeni futbolcular takımlara eklenmiş , sezon sonunda gidecek futbolcular da yine aynı şekilde imzayı atmış olarak gösterilmektedir.

Ayrıca yeni database ile birlikte birçok yeni yetenekte oyuna eklenmiştir. Sakatlık yaşayan futbolcuların durumları ayarlanmıştır. Bazı takımların yeni stadyuma taşınma zamanları da değiştirilmiş daha hızlı gelişmeleri açısından erken bir tarihe alınmıştır. Kadro numaraları , başkanlık değişiklikleri gibi yine oyunda ufak tefekte olsa göze batan detaylara yer verilmiş güncellenmeye çalışılmıştır.

dirk_kuyt_feyenord

Kurulumu : Aşağıdaki bağlantıdan dosyayı indirin. Ardından Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2015 > editor data’nın içerisine atın ardından yeni oyuna başlayarak yeni attığınız databaseyi ekleyin işlem tamamdır.

Yapımcıya Bağış Yapmak isterseniz : kontinho7@yahoo.gr

Mediafire(Orjinal) – Yandex.Disk

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir