En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Fm 2017 Ne Zaman Çıkacak ?

12 Beğeni Yorum
fm17

Dünyanın en popüler sporlarından biri kuşkusuz futbol. Lig sezonları tamamlandığında futbol severler takımlarının transfer haberleri ile heyecanlanmaya devam ediyor.

Her sene birçok futbolcu takım değiştirip farklı ülke ve liglerde kariyerlerini tamamlamaya çalışıyor. Başarısız takımlar teknik direktörlerini değiştirip taktik ve oyuncu farklılaştırmasına girederek üst sıralara tırmanma için kozmik bir yarışın içine giriyor.

İşte Futbolun gerisindeki işleride yapabileceğiniz Football Manager 2017 her sene olduğu gibi bu senede çıkışını sürdürecek gibi duruyor. FM 2017 ne zaman çıkacak sorusuna en net tarihi yine duyurular yayınlandığında verebiliriz fakat oyunun bütün sürümleri kasım ayında çıkış yapmış. Bu da bize oyunun Kasım 2016 tarihinde çıkacağını gösteriyor.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir