Futbol Topuyla Maceraya Katılmak İster misin ? – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Futbol Topuyla Maceraya Katılmak İster misin ?

55 kez

futboltopumacerasi-indir-android

Hayatımız futbol öyle değil mi ? Öyleki her akşam futbolla yatıyor, futbolla kalkıyoruz. Arkadaş muhabbetlerinde bile bir süre sonra futbola dönüyor konuşmaların çoğu. İşte futbolu çok sevenlerin hoşuna gidecek bir uygulama tanıtacağım sizlere bugün. Futbol topu Macerası, birbirinden zorlu parkurlar ile yönettiğiniz futbol topunun bitiş bayrağına ulaştırılmasını konu alan Android destekli mobil oyun.

Öyleki topumuzu kesen dayılar amcalardan ziyade burada testereler var. Ormana kaçan topu bir nevi çıkışa doğru götürüyoruz. Birçok bölümde plan proje çizmeniz gerekecek çünkü bölümler tahmin ettiğiniz kadar kolay değil. Bu nedenle süre kısıtı olmayan bu oyunda biraz ileri gidip kütüklerin hareketlerini izleyip daha sonra kurduğunuz planla elinizde bir sonraki etaba geçmek için son şansınız olan kütükleri size yardımcı olacakları alana kadar itmelisiniz. Kilitli kapıları açmanın elbet bir yolu vardır ve bu yolu bulacağınıza inanıyorum.

Oyunu İndirmek için tıklayın.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir