GTA VHaberler

Gelmiş Geçmiş En İyi GTA 5 Modları Listesi

Her birini oynarken ayrı keyif alacaksınız...

Bugüne kadar yapılmış en iyi açık dünya oyunu olan GTA 5’i daha da güzel ve eğlenceli hale getirecek modları sizler için derledik.

Gta 5 – Polis Yaşamı (PoliceLifeS)

Bu sefer diğer taraftayız. Polislerin mesleklerini nasıl icra ettiklerine şahit olmak istiyorsanız Gta 5’te başarılı dürüst ve rüşvet yemeyen bir polis olabileceğiniz bu modu deneyebilirsiniz. Şatafatlı bir yaşamdan çıkıp, kendinizi bir misyona adamak isterseniz mutlaka deneyin derim.

Polis Yaşam modunu indirip oyuna ekledikten sonra oyunda artık ben Ganster yaşamını bir kenara bıraktım dediğinizde en yakın polis karakoluna giderek artık kendinizi kötülere karşı bir kahraman olarak hayal edebilirsiniz. Devriye arabasına atlayıp suçlularla mücadele, şehrin suç istatistikleri gibi bilgi panelleri de emrinize A-MA-DE..

Modu İndir

Nasıl Kurulur: Winrar yardımıyla Zipten çıkarın, Gta 4 Ana klasörüne dosyaları atın, değiştirmeyi kabul edin ve oynayın.

GTA RPG – Karaktere Bürünün

Zaten devasa bir açık dünyaya sahip oyunda karakter yapılandırması, görevlerle karakterinizin becerilerini geliştirebilir kendinizi Witcher’de hissedebilirsiniz.

Modu İndirin

Kurulumu : İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisindeki “Script” klasörünü oyunun kurulu olduğu dizindeki ile değiştirin. Değiştirme işlemini kabul edip GTA 5 RPG modunda oynayabilirsiniz.

Gta Süpermen Modu

El bombaları, roketatarlar yada oyundaki tüm silahlar sizin nefretinizi yansıtamıyor ve daha farklı şeyler mi istiyorsunuz, bu modu deneyebilirsiniz. Oyuna süpermenin süper güçlerini ekler. Tek bir vuruşla bir arabayı uzaya fırlatabilirsiniz.

Modu İndirin

Kurulumu: Bu modun kurulumu için OpenIV Tools gereklidir. İlk olarak indirdiğiniz Zip dosyasını açın, Daha sonra OpenIV çalıştırın. Tool kısmına tıklayıp açılan yerde Package Installer seçin. Daha sonra zip dosyasının içerisindeki SupermanGTV.oiv dosyasını seçip Install deyin. Bittikten sonra oyuna girin ve CTRL + N kombinasyonu ile modu aktif ederebilirsiniz.

GTA – American Truck Simulator

Yanlış duymadınız, Gta dünyasını Tır ve kamyon taşımacılığına açar. Oyunda bir tıra sahipseniz noktalar arası teslimat yapabilirsiniz.

Modu İndirin

Kurulumu: Modu İndirin, içerisinde yer alan TruckingMissions.dll dosyasını oyunun kurulu olduğu dizindeki script klasörüne atın.

GTA – Trenyolu Mühendisliği

Bu mod, oyundaki trenleri oyuncuların kontrolüne açar. Trenleri kullanabilir sanki bir Train Simulator oyunundaymışcasına keyifle oynayabilirsiniz.

Modu İndirin

Kurulumu: Zipten çıkarın ve içerisindeki tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine atın.

GTA 5 – Daha fazla Hasar Modu

Oyundaki hasar mekaniklerini değiştirir ve daha güzel gerçekçi bir hasar ortaya çıkarır.

Modu İndirin

Kurulumu: Bu modu kurmak için OpenIV gereklidir. Zipten çıkarın, OpenIV açın, Klasörleri listeyin, update folder.rpf/common/data bulun handling.meta Zipteki bu dosyayı oraya sürükleyin.

GTA – ZOMBİ (LEFT 4 SANTOS)

Her yer zombi istilasıyla dolu :) canınızın derdine düşeceğiniz bir mod. Sizde hayatta kalma temalı oyun ve filmlerden hoşlanıyorsanız gelmiş geçmiş en iyi açık dünya oyununda bu modu denemelisiniz.

Modu İndirin

Kurulumu: Bu modun çalışabilmesi için RugzmodmenuIFruitAddona veNativeUI indirmeniz gerekiyor. Bu dosyaları indirip oyunun ana dizininde yer alan script klasörüne atın. Daha sonra modu indirip onuda script klasörüne atın. Oyuna girdiğinizde her yer zombi.

GTA – Watch Dogs Modu

Gta 5 dünyasını ele geçirin. Watch Dogs ile tüm şehir sizin parmaklarınızın ucunda olacak.

Modu İndirin

Kurulumu: Modu indirin ve oyunun kurulu olduğu dizine atın. Daha sonra oyun esnasında CTRL + N kombinasyonu ile modu aktif edebilirsiniz.

GTA 5 – Crysis Modu

Gta 5’in eşsiz dünyasını Crysis ekranıyla keşfetmek ister misin ? İnsanüstü güçlerle donatılmış nano teknoloji zırha sahip arada görünmezde olmak neyin kötüsü ?

Modu İndirin

Modun Kurulumu: Modun zip dosyasını indirin, oyunun kurulu olduğu dizine atın. Oyuna girdiğinizde CTRL + N kombinasyonu ile modu aktif edebilirsiniz.

Grand Theft Space – Uzay Yolculuğu

Belkide en esrarengiz mod bu olsa gerek. Dünya yüzeyinden aya, marsa gidebilirsiniz. Uzaylılarla mücadele edip Ay aracı kullanarak uzayın derinliklerinde ayak izlerinizi seyredebilirsiniz.

Modu İndirin

Kurulumu : Modu kurabilmek için OpenIV programı gerekli. Programı açıp yeni paket yükleme kısmından indirdiğiniz mod dosyasının içerisindeki GrandTheftSpace.oiv dosyasını yükleyin. Daha sonra oyunu çalıştırın. Artık haritanızda uzaya çıkmak için bir simge göreceksiniz. Oraya gidip uzaya doğru hareket edebilirsiniz.

Bu kadar güzel modu ücretsiz oynarken bir teşekkürde Epic Games’e yapmak boynumuzun borcu oldu. Oyunu ücretsiz dağıtan (bir süreliğine) sevgili Epic Games ailesine şükranlarımızı iletiyoruz ve açıldığı günden bugüne paradan başka hiçbirşey gözü görmeyen Steam’e örnek olmasını diliyoruz :)

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı