Gta III

Gta 3 %100 SaveGame İndir

Grand Theft Auto 3’te bulunan bütün görevler artık sizi yormayacak. Oyundaki görevlerin tamamlandığı ve Free Ride olarak adlandırabileceğimiz serbest dolaşma modu olarakta sayabileceğimiz harika bir save dosyası. Oyundaki bütün silahlar evinizin etrafında. Polisle aranız mı bozuk, aranma seviyesini düşürecek yıldızlarda yine evin çevresinde bulabileceğiniz yerde. Garajda oyunun en hızlı arabalarına da ulaşabilirsiniz. Ayrıca işinize yarayabileceğini düşündüğümüz Gta 3 şifreleri ve Gta 3 Türkçe yama indir bağlantılarından oyunu daha da keyifli hale getirebilirsiniz.


Diğer Tüm Gta oyunları hakkında bilgi almak istiyorsanız Oyunmodları Gta özel sayfasına gitmeniz yeterli, tıklayın.

Kayıtlı Oyundan Görüntüler :

 

Gta 3 Save Nasıl Yüklenir ?
Aşağıdaki linkten dosyayı indirin. İçindeki 3 Dosyayı Belgelerim > GTA3 User Files içerisine atın. Daha sonra kayıtlı oyuna giriş yapın. Daha önceden kayıtlı oyun oluşturduysanız Gta 3 User Files klasörünün yedeğini mutlaka alın.

Yapımcılar:Oyunmodlari.com
Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı