Hakkımızda

Oyun Modları web sitesi , dünyada birçok oyuncuyu cezbeden bilgisayar oyunlarını dahada eğlenceli hale getirecek bazı eklenti, yama gibi paketleri Türkiye’de bulunan oyuncu topluluklarıyla paylaşan ve bu yamalar hakkında detaylı bilgiler içeren kaliteli bir mod sitesi topluluğunun lider sitesidir.

İlk olarak yayın hayatına Oyunmods(net) olarak 2 Mart 2011 tarihinde başlayan sitemiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2013 yılında Kamyoncafe(com/net) alan adıyla hizmetine devam etmiştir. 2013 yılında aktif olarak açıp devam ettirdiğimiz Oyunmodlari(com) Forum sitemizin isminin bu alanda lider olabilecek bir kapasiteyi taşıdığını düşünerek sitelerimizi birleştirdik. Bu dönemde gerekli editör kadrosundan yoksun şekilde işlerimizi sürdürmek olağanca zor olmakta idi.

O gün verdiğimiz karar ile Oyunmodlari.com hem forum sistemini aktif olarak kullanan hemde kamyoncafe(com/net) sitesinin görevini üstlenerek daha fazla oyuncu topluluğuna hitap etmekte idi. 2014 yıllarının sonlarına doğru hizmet ağımızı genişleterek daha fazla oyunda keyif alacağınız eklentiler eklemeye devam ettik. Ayrıca Özel kategorimiz ile sizlere taşıdğımız bazı önemli bilgileri de sitemizde paylaşmaya başladık. Bunların yanı sıra oyun inceleme bölümünde ise oynadığımız oyunları sizlere tanıttık.

Oyunmod TV – Abone Ol

Youtube kanalımızı aktif olarak kullanmaya başladığımız günden(24 Mart 2011 İlk Videomuzu Youtube üzerine yükledik) beri de OyunmodTV ortaya çıkmış bulunmakta. Kanalımız da ise oynadığımız oyunların oynanış videolarını , eğitici bazı içerik videolarını ve diğer hizmetlerimiz ile birlikte paylaştığımız yamaların videolarına ulaşabilirsiniz.


Oyunmodları, sitede yer alan mod dosyalarının silinmesine karşı modsup.com ile işbirliği yapmaktadır.

Site Yazılımı : WordPress
Site Tema : OyunModları PRO
Sunucu: Tr2019(DC: Polonya)
Editör : 4

İmtiyaz Sahibi : Kazım USLU / Bunyamin USLU

www.uslumedya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı