Mafia 2 YamalarıMafia II

Haritadaki Tüm Önemli Yerler – Mafia 2

Mafia 2 haritası çok açıklayıcı bir harita değil malesef. Sadece görev ve önemli işaretlerin yer aldığı oyunun haritasını baştan sonra ihtiyacınız olan bütün mağaza ve bölge isimlerinin işaretlenmiş olarak karşınıza geldiği harika bir mod diyebiliriz. Size ihtiyacınız olduğunda fazlasıyla yardımcı olacağını düşünüyorum.

Yüklenişi : İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisindeki mapa_city.sds dosyasını oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan sds > Mapa klasörünün içerisine atın. yani , C:\Program Files (x86)\Mafia II\pc\sds\mapa. Daha sonra oyuna girdiğinizde harita işaretlerinin geldiğini göreceksiniz.Eski haline dönmek isterseniz Orjinal isimli klasörün içindekini aynı yere atmanız yeterlidir.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı