En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Heart Of Iron 3 Hileleri

12 Beğeni Yorum
heart_of_iron_3_hileleri

heart_of_iron_3_hileleri

Sitemizde incelemesine de ulaşabileceğiniz Paradox Interactive markalı Heart Of Iron 3 ve Semper Fi , Motherland gibi ek paketlerinde de sorunsuz kullanabileceğiniz hile kodlarını sizler için sitemizde paylaşıyoruz. 1936 yılından 1946 yılına kadar oynayabileceğiniz geniş bir zaman dilimi barındırmaya heart of iron 3 ‘te zamanı değerli kullanmak ve yeni askeri birimler , teknoloji konularında hileleri kullanmanız da fayda var.

Ufak tefek bir ülke ile oynayacaksanız mutlaka ihtiyacınız olacak. Ayrıca Savaş açma gibi konularda da hilelerden yardım alabilirsiniz.

Heart Of Iron 3 Hileleri

Öncelikle Hileleri yazabilmeniz için CTRL + 21 tuşuna basmanız gerekir. Bunu nasıl yapacağınız hakkında bilginiz yoksa eğer öncelikle CTRL ardından 2 tuşuna ardından da 1 tuşuna bastığınızda hileleri yazacağınız konsol inecektir.

money – > 1,000 para
energy – > 1,000 enerji
fuel – > 1,000 yakıt
crudeoil – > 1,000 ham petrol : Ham Petrol bir çok sanayi kuruluşu tarafından da kullanıldığı için sanayi düzeniniz için hayati önem taşımaktadır. Ayrıca Yakıta dönüştürülebilir.
rarematerials – > 1, 000 değerli materyal
supplies – > 1,000 erzak : Erzak askeri birimlerin vzgeçilmezidir. Erzak azaldığında askerleriniz savaşlardan kaçmaya başlayacaktır.
addofficers – > +%1 subay, askeri memur. Subaylar askeri birliklerin olmazsa olmazıdır. Askerlerinizin savaş sırasında daha fazla hasar vermesi için her bir birimin başında subay veya subayların olması gerekir. Aksi halde çok savaş kaybedebilirsiniz.
instantresearch – > Araştırmaları bir günde tamamlar.(açma/kapama) Oyunda birçok alanda araştırmalar mevcut. Askeri gücünüzü canlı tutmak ve sanayi , altyapı gibi gücünüzü de sağlama almak için araştırmalara önem vermelisiniz.
instantbuild – >İnşaat işlerini bir günde tamamlar(açma/kapama) Oyundaki bütün inşaat ve yeni birim oluşturma işlemlerini 1 günde tamamlar. Bir savaş gemisi 360 günde çıktığından dolayı siz yeni askeri birimler oluştururken oyun bitebilir.Bu yüzden bu hileyide kullanabilirsiniz.
instantconstruction – > hem araştırmalar hem inşaat-üretim bir günde tamamlar(açma/kapama). İnşaatler oldukça uzun sürede tamamlanmaktadır. Bu yüzden yeni oluşturacağınız askerler ve yol havaalanı vb. inşaatlerin de uzun süre de oluşmaması için bunu yazabilirsiniz. Ayrıca bu kod sayesinde araştırmaları da bir günde tamamlayabilirsiniz.
debug fow – > bütün harita açılır(Düşmanı daha net algılayabilirsiniz. Bunu ayrıca oyundaki radarlarınızın seviyesini yükselterek hile kullanmadan da gerçekleştirebilirsiniz.
noneutrality – >  neutralityyi(savaş açmak için veya ambargo yapmak için az olması lazım) sıfılar. Oyunun en zor kısmı savaş açmaktır. Savaş açmak için savaş açacağınız tarafa casuslar yerleştirip size saldırması için karşı tarafı kışkırtması gerekir. Bu oldukça uzun bir zaman alacağı için bu gerekli.)

event 66605 – > yazarak Manpower yani insan gücü hilesinide aktif edebilirsiniz. Her defasında 500 manpower arttıracaktır. MAnpower ne işe yarar derseniz eğer , üretim , inşaat ve Yeni askeri birim oluşturmanız için Manpower’a ihtiyacınız olacak.

Kaynak : http://www.oyunhilelerim.net/heart-of-iron-3-hileleri.html

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir