İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hearts Of Iron 3 Türkçe Yama İndir

İkinci dünya savaşını tarihsel olarak oyuncusuna yansıtan kaliteli bir strateji oyunudur. Hitler’in Avrupa’yı fethedip, Rusya’nın üzerine gitmesi ve savaş boyunca ortaya çıkarılan birbirinden güçlü ölüm makineleri. Hepsini bu oyunda görmeniz ve yönetmeniz mümkün.

Türkiye’nin de oyunda yer aldığı dönemin devlet adamlarının bulunduğu ve dış ilişkiler, devletler arası ticaret ile mal dengesinin sağlanarak diğer güçlere karşı kaybedilen topraklar geri alınabilir. Oyunda olsa oldukça hırslı vakitlerin geçirilmesine olanak sağlamaktadır.

hoi3_tryama

Dönemin haritası ile Türkiye’nin doğu kısmının Rusya, güney kısmının İngiliz ve Fransızların kontrolündeki bölgelerden oluşması Hitler’in Avrupa’daki yükselişi ve çok yakında batısında Nazi İmparatorluğunun yükselişi ile savaşın ortasında kaldığını unutmayın.

Yönetim şeklinize göre ülkenin kaderi ellerinizde. İster mihver devletler, isterseniz müttefik devletlerin tarafında savaşa girerek kendi çıkarlarınız doğrultusunda topraklarınızı geliştirip, tarihi yeniden yazabilirsiniz. Hearts of Iron 3 ‘ün %80’lik kısmını Türkçe olarak oynamak için aşağıdaki yamayi indirip kurmanız yeterli.

Yama, Paradoxfan üyelerinden Fatihtr tarafından hazırlanmıştır. Emeği için çok teşekkürlerimizi sunar ayrıca yamanın yapımcısına destek olmak adına orjinal linkide paylaşıyoruz.

Orjinal Link / Şifresi : www.stratejitr.com

Yapımcılar:FatihTR

4 Yorum

 1. AHMET AHMET 03 Nisan 2021

  YENİSİNİ ATARMISINIZ

 2. ibrahim ibrahim 03 Nisan 2020

  reis link patlamış lütfen tekrar yenisini atarmısın

 3. isimsiz isimsiz 09 Nisan 2017

  nasıl kuracağımızı anlatsaydın daha iyiydi

 4. Kadir Kadir 08 Ocak 2017

  Çok sağol abi teşekkür ediyorum kaç gündür bunu arıyordum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir