Türkçe Yama

Hearts Of Iron 3 Türkçe Yama İndir

İkinci dünya savaşını tarihsel olarak oyuncusuna yansıtan kaliteli bir strateji oyunudur. Hitler’in Avrupa’yı fethedip, Rusya’nın üzerine gitmesi ve savaş boyunca ortaya çıkarılan birbirinden güçlü ölüm makineleri. Hepsini bu oyunda görmeniz ve yönetmeniz mümkün.

Türkiye’nin de oyunda yer aldığı dönemin devlet adamlarının bulunduğu ve dış ilişkiler, devletler arası ticaret ile mal dengesinin sağlanarak diğer güçlere karşı kaybedilen topraklar geri alınabilir. Oyunda olsa oldukça hırslı vakitlerin geçirilmesine olanak sağlamaktadır.

hoi3_tryama

Dönemin haritası ile Türkiye’nin doğu kısmının Rusya, güney kısmının İngiliz ve Fransızların kontrolündeki bölgelerden oluşması Hitler’in Avrupa’daki yükselişi ve çok yakında batısında Nazi İmparatorluğunun yükselişi ile savaşın ortasında kaldığını unutmayın.

Yönetim şeklinize göre ülkenin kaderi ellerinizde. İster mihver devletler, isterseniz müttefik devletlerin tarafında savaşa girerek kendi çıkarlarınız doğrultusunda topraklarınızı geliştirip, tarihi yeniden yazabilirsiniz. Hearts of Iron 3 ‘ün %80’lik kısmını Türkçe olarak oynamak için aşağıdaki yamayi indirip kurmanız yeterli.

Yama, Paradoxfan üyelerinden Fatihtr tarafından hazırlanmıştır. Emeği için çok teşekkürlerimizi sunar ayrıca yamanın yapımcısına destek olmak adına orjinal linkide paylaşıyoruz.

Orjinal Link / Şifresi : www.stratejitr.com

Yapımcılar:FatihTR

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı