DLCHaberler

Hearts of Iron 4 : Man The Guns DLC’si Hakkında Herşey

Dlc yarın çıkacak, önceki DLC’lerden ve kötü Steam yorumlarından yorulan firma artık daha sağlam DLC’ler yapmaya başladı diyerek yazımıza başlayalım. Man The Guns DLC’si birçok alanda oyuna yenilikler ekleyen büyük bir geliştirme paketi. 32 TL’den ön sipariş fiyatıyla satışa çıkan DLC, daha piyasaya çıkmadan Best-Sellers kısmına dahil oldu.

Neredeyse bütün Hoi4 sahibi oyuncular DLC’ye ön sipariş atarak satın almayı tercih etti. Peki bu DLC’de neler var ?

 1. Amerika ve İngiltere için alternatif tarihsel döngüler geliyor. Ayrıca Amerika senato ve kongresi oyuna dahil ediliyor. Senatodan çıkan kararların uygulanmaması ve ters düşme durumunda ülkede iç savaş çıkabiliyor.
 2. İngiltere monarşisi tekrar ve dahada geliştirilmiş şekilde oyuna dahil ediliyor. Güneşin batmadığı ülke olarak adlandırılan İngiltere, kolonilerini kaybederek geliştirilmiş eski dönem monarşi yönetim biçimini kendine dahil edebilecek.
 3. Deniz savaşlarına odaklanan DLC’de gemi tasarım olayı geliyor. Artık gemi parçalarını araştırarak geminizin birçok parçasını değiştirebileceksiniz. Örneğin torpido gücü, zırh vb. gemi parçaları upgrade edilebilecek.
 4. Artık deniz savaşları sonrasında dahil olan Amiraller, beceri ve özellik kazanabilecek ve level atlayabilecek.
 5. Fethedilen topraklardan daha fazla insan gücü toplayabilmek için oralarda meşrutiyeti arttırmamız gerekecek. Özel kuvvetler göndererek o topraklardan çok daha fazla insan gücü toplayabileceğiz.
 6. Meksika ve Hollanda’nın yeni Focus ağaçları oyuna ekleniyor.
 7. Deniz mayınları oyuna dahil ediliyor. Böylece yeni mayın gemileri, mayın temizleme gemileri oyuna eklenmiş olacak. Ayrıca mayına çarpan gemiler çok ağır hasar almış olacak.
 8. Filo ve gemilerinize rota çizip o rotada seyretmesini sağlayabileceksiniz.
 9. Deniz anlaşmaları sayesinde sınırlarınızı aşıp dünya sularında barışı korumak için filolarınızı barış görevlerine gönderebilirsiniz.
 10. Amfibik çıkarma araöları da oyuna dahil oluyor. Normandiya çıkarmasında bolca kullanılan bu araçlar çıkarmayı kolaylaştıran ekipmanlar.
 11. Oyun ambiyansına uygun birçok müzik dahil edildi.

Bu DLC alınmalı mı diye soranlarınız varsa bugüne kadar yapılmış en kaliteli Hearts of iron 4 DLC’si olduğu kesin. Fiyatıda oldukça uygun tutulmuş bu nedenle mutlaka bu DLC’yi kütüphanenize eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Man the Guns DLC’si ne zaman indirilebilir olacak

28 Şubat 2019 saat 18:00’da bu DLC indirilebilir olacaktır. Satın aldığınız takdirde Steam üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Hearts of Iron 4 Bütün Hileleri başlıklı içeriğimizde oyunu Iron Man harici oynuyorsanız size üstünlük sağlayacak bilgiler ve hileler içermektedir.

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı