Hearts Of Iron 4 Ne Zaman Çıkacak ? – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Hearts Of Iron 4 Ne Zaman Çıkacak ?

335 kez

Paradox Interactive’in üzerinde çalışmaya devam ettiği Hearts Of Iron IV,  üçüncü oyuna oranla Europa Universalis IV’teki gibi oyun motorunda yaptığı iyileştirmeler ve grafiksel açıdan sağladığı yenilikler ile Paradox’un yapmış olduğu en iyi oyunlar arasında yer almaya hazırlanıyor.

Bazı sitelerde tarih verilmiyor, yapımcıların da net bir açıklamaları yok fakat biraz daha iyi araştırdığımızda oyunun muhtemel çıkış tarihine ulaşabiliyoruz. Sitedeki tamamlanma barı sürekli olarak ilerliyor ve firmanın forum sitesi üzerinden oyun ile alakalı gelişmeler sürekli olarak paylaşılıyor.

heartsofiron4_nezamancikacak_01

Geçen hafta 24.sü paylaşılan geliştirici günlüklerinde sona yaklaşıldığı oyuncuya hissettirilmişti. Ulaştığımız çıkış tarihi ise 25 Kasım 2015. Firma büyük ses getiren oyunlarının çoğunu Ağustos(hearts of iron 3, Europa universalis 4) ayında piyasaya sürüyordu. Buda geleneğin değiştiğini düşündürse de 3 ay sonra bakalım oyun piyasada olacak mı ?

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir