En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Hearts Of Iron 4 Ön Siparişe Sunuldu

1 Beğeni Yorum
hoi4_geliyor

Merhaba oyun severler, merakla beklenen Paradox Interactive’in yeni oyunu daha doğrusu Hearts Of Iron serisinin son oyunu Hoi 4 ön siparişe sunuldu.

6 Haziran tarihinde çıkacak olan oyunu ön sipariş verenler uygun fiyat ile karşılaşıyor. 3 Farklı satış modeli bulunan HOI 4’ün en uygun modeli Cadet Edition’un şuanki fiyatı 59 TL.

Paketler arasında çok büyük farklar yok arkadaşlar. En pahalı paket Field Marshal Edition 125 TL. Arasındaki 66 TL’lik farka ise Paradox forumlarında özel general avatarı, Alman, Sovyet, İngiliz ve Amerikan tankları özel içerik(DLC şeklinde), 50 $ değerinde olduğu söylenen 2 ek paket(henüz çıkmamış çıktığında ücretsiz olarak erişecek alan arkadaş).

Ne zaman çıkacağı, nasıl bir paket olacağını bilmediğimiz için riske girmek ve pahalıya kaçmak istemeyen arkadaşlar 6 Haziran 2016 tarihinden önce Cadet versiyonunu 59 TL’ye alabilirler.

İyi Oyunlar – OyunModları

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir