En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

İskandinavya DLC’si Kalmar Şehri Resimleri – ETS 2

Beğen Yorum
ets2_scandinavia_kalmar_005

ETS 2 ‘nin yeni genişleme paketi İskandinavya DLC’sinde bulunan İsveç şehri Kalmar’dan bazı görüntüler paylaşıldı. Çeliği ile ünlü olan İsveç , Euro Truck Simulator 2 ‘de de bulunan birçok kamyon markasının şasi vb. parçalarının üretildiği ülkedir. Bu nedenle oyuna yeni birçok taşınabilir kargo ve yük gelecek. Buda birçok yeni dorsenin oyunda bizlerle buluşacağına dair bir işaret.

ets2_scandinavia_kalmar_007 ets2_scandinavia_kalmar_005 ets2_scandinavia_kalmar_006 ets2_scandinavia_kalmar_001 ets2_scandinavia_kalmar_004 ets2_scandinavia_kalmar_003 ets2_scandinavia_kalmar_002

Yeni Dlc paketi ETS 2 İskandinavya paketinin çıkış tarihi Amazon adlı internet sitesinde 6 Mart 2015 olarak belirtilmiş.

Oyun Hakkında Son Bilgileri Direkt olarak Facebook Sayfamızda Bulabilirsiniz ;

https://www.facebook.com/oyun.modlariveyamalari

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir