En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

İskandinavya DLC’si Neredeyse Hazır

Beğen Yorum
iskandinavya_dlc_ets2_117

Birkaç gün sonra aramıza katılacak olan ETS 2 yeni harita genişleme paketi İskandinavya yeni paylaşılan uzun tanıtım videosu ile oyuna yeniden başlamanızı sağlayacak.  Kamyonyama sitemizde paylaştığımız İskandinavya ile alakalı haberlerde yeni birçok dorse ve yük tipinden de bahsetmiştik. Oyundaki bilgisayar yardımcı kontrolü(Ai) biraz daha geliştirilmiş ve artık yük aldığımız yer ile yükü teslim ettiğimiz yer kabul ettikleri yükü şehrin gerçek hayattaki düzenine göre hazırlandığınıda sizlere yine aktarmıştık.

Fizik simülasyonu bizlere yeteri kadar iyi geliyordu fakat SCS , bununda yetersiz olduğunu görmüş ki fizik motorunda biraz daha iyileştirmeye gitmiş. Buda yeni DLC paketiyle kullanıcılara sunulacak daha geniş bir haritada Kamyon kullanımını daha cazip hale getirmeye dayalı birtakım geliştirmeler olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca yine sizlerle paylaştığımız İskandinavya DLC haberlerinde 8 Mayıs olarak belirlenen tarihin Steam kullanıcıları için 6 Mayıs’a çekildiğinide bildirmek isteriz.

http://store.steampowered.com/app/304212/

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir