Kapsamlı Jant Optimizasyon Güncellemesi ATS ve ETS 2 – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Kapsamlı Jant Optimizasyon Güncellemesi ATS ve ETS 2

1.044 kez

Scssoftware oyunu zirveye taşımaya niyetli. Kapsamlı Jant optimizasyonu üzerine yeni güncellemenin görüntü ve videolarını yayınladı.

Daha öncede lastik ve jantı farklı kılan bir güncelleme paylaşan firma artık jantı dahada detaylandıracak yeni güncellemenin üzerinde çalışıyor. Yeni güncelleme ile birlikte jant kapağı, vidalar, orta kasnak değiştirilebiliyor ve aracın logosu Jant kapağı olarak araca takılabiliyor.

Metalik renklerinde kullanabilir olduğu bu modifiye paketi bir sonraki oyun güncellemelerinde kullanabilir hale gelecek. Bu arada güncelleme versiyonları ise şöyle; Euro Truck Simulator 2 v1.23 ve American Truck Simulator v 1.2..

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. ENES dedi ki:

    bu jant yamasını nasıl ındırebılırım lınk adresını bulamadım yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir