Sistem Gereksinimleri

King Of The Road Sistem Gereksinimleri

Hard Truck 2: King of the Road oyununu bilmeyenimiz yoktur. Avrupa oyun piyasasına 2002 yılında hızla çıkan ve Simülasyon kategorisi popülerliğe kavuştuğunda bu tarz oyunlara düşkün oyuncuların bilgisayarında yerini alan kaliteli bir oyundur. Scssoft’un yaptığı oyunların aksine King of The Road ile mod eklemeden otobüs, araba, tır ve BDF şasiye sahip kamyonlar kullanabiliyoruz.

Halen oynanamamış kişiler varsa eğer aramızda oyunun sistem gereksinimlerini bilgisayarınız karşılıyor mu diye kontrol ettikten sonra oyuna ulaşıp oynayabilirsiniz.

İşlemci : Pentium 266 CPU (Pentium III ve yukarısı)
Ram : 64 MB Ram
Directx: 7.X
Ses Kartı : Windows uyumlu ses kartları
HDD: 500 mb(üç farklı kurulum seçeneği vardır.)
Direksiyon : Direksiyon desteği vardır.

King Of The Road Windows 7&8’de Çalışıyor mu ?

Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerinde oyunun çalışmadığını test ederek gördük. Bu nedenle oyunu Windows Vista öncesi işletim sistemlerinde oynamanız gerekmektedir.

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı