Hileler

Kingdom Come Deliverance Bütün Hileleri

Hayatımda oynadığım en dandik oyun diyerek başlıyorum yazıma. Gerçekten verdiğim 89 TL zoruma gitti. Steam yorumlarından yola çıkarak Mount&Blade’e benzediğini yazdıkları için deneme isteği doğdu içimde bende satın aldım. Fakat gerçekten gereksiz bir oyun. Yine de farklı hikayeleri denemek isteyenlerin satın alıp oynayacağı cinsten bir oyun olduğu için ve zevklerin herkes için farklı olduğunu düşündüğüm için karışmıyorum dileyen satın alır.

Ama sakın ola sakın Mount&Blade benzeri diye almayın hiçbir alakası yok uzaktan yakından.

Kingdom Come Deliverance oynayanların en zorlandıkları şeylerden biri yay kullanırken nişangahın olmaması bunuda hile komutlarıyla ekleyebileceğinizi, en çok ihtiyaç duyduğunuz paranın yetersiz geldiğinde istediğiniz kadar ekleyeceğinizi ve bütün bunları aşağıdaki kodlar sayesinde gerçekleştirebileceğinizi bilmeniz yeterli.

Hile Kodu Etkisi
wh_pl_showfirecursor 1 Yay kullanımı için etkin bir nişangah ekler. Mutlaka yazın.
e_TimeOfDay Günün o anki saatini gösterecektir.
cl_showHUD 0 Ekranı kaplayan Hud’ları gizler 1 yaparak tekrar aktif edebilirsiniz.
r_MotionBlur 0 Hareket halindeki bulanıklığı ortadan kaldırır. 1 yazarak tekrar etkinleştirebilirsiniz.
p_gravity_z X X yazan kısma dilediğiniz miktarı girerek daha yükseğe zıplayabilirsiniz. Yer çekimini ayarlar. Varsayılan değeri ise -13’tür.
wh_cheat_money X X yazan yere girdiğiniz miktarda para ekler.
wh_cheat_addItem X X yazan yere girdiğiniz ID numaralı itemi envantere ekleyecektir. ID’yi nerden bulacağınızı maalesef bilmiyorum.

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. merhabalar hileleri aktif hale getirmanin yolu nedir acemi bir kullanıcıyım yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı