Kingdom Online 25 Level Zindan Videosu – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Kingdom Online 25 Level Zindan Videosu

Yayınlanma: · Güncelleme: 244 kez

25levelzindansavasi_kingdomonline

19 Aralıkta beta sürecinden normal sürece geçen ve Noah System tarafından oluşturulmuş ve NTTGAME tarafından yayınlanan Kingdom online kısa sürede birçok oyuncu tarafından oynanılan güzel bir MMOPRG oyunu olma rolünü üstlendi. Oyun hakkında inceleme yazılarını sitemizde zaman zaman göreceksiniz. Karakter incelemeleri , Era dizilimi , itemlerin nerelerden düştüğünü level kasma gibi konularda oluşturacağımız içeriklerimizi takip edebilirsiniz.

Kingdom Online 25 Level Zindanından bir video hazırladık sizler için. Yakın zamanda oyunun ilginç bölümlerinden videolar alıp sitemizde paylaşacağız. Bu zindan Seor köyündeki 25 Level Zindandır. Burada 25 Level yaratıklar bulunur ve belirli levelde birkaç görev bulunmaktadır.Ayrıca 25 levele kadar item düşme olasılığıda her zindanda olduğu gibi bunda da vardır.


Zindanda bölümlerde çeşitli yaratıklar çıkmakta. Ayrıca her zindanda bir adet tuzak bulunmakta. Seor Köyü zindanında ki tuzak ise son bölüme giderken 2 adet yol var ve yol üzerinde giderken gizlenmiş yaratıklar bir anda ortanızda beliriyor.Ayrıca zindanın son kısmında bir Boss bulunmakta ve bu Bossu kestiğiniz takdirde zindan görevi tamamlanmış olur. Zindandan çıkarak tekrar zindana girebilirsiniz herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

Kingdom Online Sistem Gereksinimleri

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir