Knight Online Club – 1453 Fire Drake – Kolaylaştırılmış Farm Server – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Knight Online Club – 1453 Fire Drake – Kolaylaştırılmış Farm Server

Yayınlanma: · Güncelleme: 104 kez

ko

 Arka plan

Knight Online Club orta düzey farm içerikli Knight Online özel serverıdır. Arka plandaki geliştirme ekibimiz büyümeyi ve büyüdükçe gelişmeyi hedeflemektedir. Biz, birçok önemli aşama kat ettik ve saatlerce çalışarak mümkün olan en iyi oyun deneyimini yeni birçok özellik ile geliştirmeye çalıştık.


Temel Özellikler

  • İnteraktif KOPanel
  • Güvenlik Geliştirmeleri
  • Savaş / CSW / Eventler
  • Güçlü AntiCheat
  • Tüm Skiller aktif
  • Tüm Zone’lar aktif
  • Aktif Takımlar

Bi-Frost

Bi-Frost tamamen USKO stilinde çalışmaktadır. Biz solo oyuncular ve yeni başlayan oyuncuların adil bir şekide fragment elde edebilmesi için Bi-Frost moblarına çeşitli düzenlemeler yaptık. Tüm Bi-Frost mobları Chaotic Generator da kırdırılabilen fragment droplarına sahiptir.

Ronark Land
Biz Ronark Land moblarına birçok özel drop ekledik. Master skillerini açmak için gerekli olan çeşitli itemleri bazı moblarda bulabilirsiniz. Aynı zamanda High Class itemleri de.. Bu süreçte diğerlerine karşı dikkatli ve gelişmek için hızlı olun.

Güvenlik Geliştirmeleri

Çeşitli güvenlik hesaplamaları hesaplarınızı, karakterlerinizi ve itemlerinizi güvende tutmak için yapılmıştır. Bütün kullanıcıların parolaları arka plan geliştirme ekibimizin dahi ulaşamayacağı şekilde kriptolanmıştır. Bazı güvenlik hesaplamaları Game Server için de yapılmıştır. Tam güvenlik kesinlikle bizim hedefimiz!

Başlarken

Bu mesaj altındaki linke tıklayarak bizimle maceraya başlayabilirsin. Oyunumuzu geliştirmek için yardımlarını bekliyoruz.

İyi eğlenceler..

lUsLul

Kcmedia'da Çalışmaktayım. Oyun Modları Paylaşım sitelerimize hergün düzenli olarak Mod eklemekteyim. Okulu bıraktım , I Love Wordpress (*_*)

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir