En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mad Max Fury Road PC Ne Zaman Çıkacak ?

1 Beğeni Yorum
mad_max_fury_road_pc_oyun_cikis_tarihi

2015 senesi oyuncuların beklentilerini karşılayacak oyunların piyasaya çıkacağı ve bu oyuncunun hangi oyunu oynayıp oynamamasına karar vermekte zorlanacağı bir yıl olacak. Daha yılın yarısını geride bırakmamıza rağmen birçok oyun görücüye çıktı.

Diğer yarısında da bizleri kaliteli oyunlar bekliyor. Bunlardan birtanesi geçen hafta filmini izlediğim ve beğendiğim, hikayesi oldukça güzel olan Mad Max’ın oyunlaştırılmasıyla neredeyse bütün platformlarda yerini alacak olan Mad Max Fury Road. Çılgın Max ile dünyanın sonlarını gündeme getiren bir nevi survival tarzınada benzeyen aksiyon yarış ögeleriyle donatılmış kaliteli bir oyun olacağı düşüncesindeyim.

Mad_Max_hiddetliyollar_pc_oyun_nezaman_cikacak

Oyunun çıkış tarihi ise ertelenmez ise 4 Eylül 2015. Oyunun çıkacağı platformlarda şuan için mobil platformlar yok fakat TBA ibaresinin yer alması ve açıklanan platformlarda hemen hemen bütün konsolların ve bilgisarın olması bu ibarenin mobil platformlarıda(en azından tablet) kapsayacağı düşüncesine kapılmamıza yetti.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir