En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mafia 2 %100 Save Game İndir

Beğen Yorum
mafia2_save_game_dosyasi_indir

2K Games tarafından yapılan ve en kaliteli Mafya oyunları arasında gösterilen Mafia 1 oyununa türkler tarafından yine çok sevilen Kurtlar vadisi yaması da yapılan serinin ikinci oyunudur. Oyun İtalya iç savaşından yola çıkarak 1950’li yılları oyuncusuna aktaran yeraltı örgütleri ve İtalya’nın en büyük mafya ailelerini anlatmaktadır. Mafia 2 geniş bir haritada geçen yapımında 8 yıl uğraşılan harika bir oyun.

Bu Kayıtlı oyun dosyası sayesinde oyunun bütün bölümleri açılmaktadır. Bütün Chapter’lerin açık olması ile istediğiniz Chapteri oynayabilirsiniz.

Çok Yakında Video Bölümünden Bütün Chapterleri sizler için özenle hazırlayıp videolu bir anlatımla seri halinde sitemizde yayınlayacağız..

Mafia 2 %100 Kayıtlı Oyun Dosyası İndir – OyunModlari.COM

 

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir