Mafia 2 Araba YamalarıMafia II

Mafia 2 – 1957 Model Cadillac Eldorado Brougham

1957 Model Cadillac Eldorado Brougham araba yamasıdır.

Kurulum: İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisindeki klasörleri açın, Oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan PC klasörünün içerisindeki SDS klasörünü bulun. Bu klasördeki Cars klasörünün içerisine Zipte bulunan “.sds” uzantılı dosyaları atın. Oyuna girdiğinizda trafikte aracı bulabilirsiniz.

Yapımcılar:YuRE$, agens

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

3 Yorum

  1. Sitenizi çok beğendim ve yaklaşık 20 tane Mafia II modu indirdim. Fakat şu Multiplayer modunu bir türlü ayarlayamadım. Çünkü modun yapımcıları bir duyuru yapmışlar ve galiba modu kaldırmışlar anladığım kadarıyla. O metni tam anlamadım ama Youtube’da bugün bile Rus kanalların bazıları multi videosu yayınlıyor. Onların özel bir modu var galiba. Neyse işte. Eğer bulabilirseniz ve deneyim çalıştırabilirseniz multiplayer modunu paylaşmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı