En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mafia 2 – Araç içi Kamera Modu

9 Beğeni 10 Yorum
mafia2_arama_kamerasi

Mafia 2 ‘de herhangi bir aracı sürerken direksiyon üzeri kamera modu ile oyunu daha gerçekçi hale getirebilirsiniz. Günümüzde simüle edilmiş bir çok oyun ile sürüş keyfi yaşarken aynı derecede olmasada Mafia 2’de araç kullanmayı, araçla beraber dönen açısı sayesinde gerçeğe çok yakın hale getirebilirsiniz.

Kurulum : Zip Dosyasını indirin. İçerisindeki tables.sds  dosyasını oyunun kurulu olduğu yerdeki tables klasörüne yani , C:\Program Files (x86)\Mafia II\pc\sds\tables klasörüne atın. Bu işlemi gerçekleştirirken oyunun kapalı olması gerektiğini unutmayın. İşlemi yaptıktan sonra oyuna girdiğinizde araca binin ve C ile kamera açısını değiştirin böylece aracın içerisinden aracı kullanabileceksiniz..

Yapımcılar:Bilinmiyor

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

10 Yorum

      1. Abi bu zevki almak istiyorum ya duzenleyemezmisiniz oyle bi imkan yokmu tam direksiyon acisida var cok iyi ya lutfen abi kirmayin beni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir