Mafia 2 – Araç içi Kamera Modu – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Mafia 2 – Araç içi Kamera Modu

Yayınlanma: · Güncelleme: 12.909 kez

Mafia 2 ‘de herhangi bir aracı sürerken direksiyon üzeri kamera modu ile oyunu daha gerçekçi hale getirebilirsiniz. Günümüzde simüle edilmiş bir çok oyun ile sürüş keyfi yaşarken aynı derecede olmasada Mafia 2’de araç kullanmayı, araçla beraber dönen açısı sayesinde gerçeğe çok yakın hale getirebilirsiniz.

Kurulum : Zip Dosyasını indirin. İçerisindeki tables.sds  dosyasını oyunun kurulu olduğu yerdeki tables klasörüne yani , C:\Program Files (x86)\Mafia II\pc\sds\tables klasörüne atın. Bu işlemi gerçekleştirirken oyunun kapalı olması gerektiğini unutmayın. İşlemi yaptıktan sonra oyuna girdiğinizde araca binin ve C ile kamera açısını değiştirin böylece aracın içerisinden aracı kullanabileceksiniz..

Yapımcılar:Bilinmiyor

Dosya Özellikleri:Zip /0,7 MB
Dosyayı İndir

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

7 Yanıt

 1. RECEP dedi ki:

  abi az geriden oluyo tam direksiyon acısı olmuyo

 2. mert dedi ki:

  aynen bendede oyle

 3. RECEP dedi ki:

  Kamera az geriden oluyo tam açi yok lutfen cvp

 4. batu dedi ki:

  nerden indircez

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir