Mafia 2 YamalarıMafia II

Mafia 2 FPS Kamera Modu

Bu dosya sayesinde Mafia 2 karakter gözünden oynama imkanına sahip olacaksınız. Günümüzün en popüler oyunları Battlefield, Call of duty’de olduğu gibi yönetim şeklini First Person(FPS) şeklinde göreceksiniz. Nişan alma, ateş gibi silah kabiliyetlerinizi de daha güzel kullanabileceksiniz.

Herhangi bir araca bindiğinizde veya bir nesnenin arkasına saklandığınızda eski açıya dönmektedir. Oyunu Vito’nun gözünden oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir yama.

Kurulum + Tanıtım Videosu:

Yüklenişi : İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisinde bulunan tables.sds isimli dosyayı, Oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan sds > Tables  klasörüne atın. Karşınıza çıkan değiştirilsin mi sorusuna evet deyin.Eğer görüş açısı hoşunuza gitmez ise yine indirdiğiniz zip dosyasının içerisinde bulunan orjinal isimli klasördeki tables.sds’yi aynı yere kopyalayın.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

13 Yorum

  1. abi dosyayı değiştir dedim kastı sildim şimdi napcam
    bitti işim oyunuda zaten flaşla arkadaştan almıştım

      1. C ve V TUŞLARINA BASIYORUM OLMUYOR HATTA KLAVYEDEKİ TÜM TUŞLARI DENEDİM OLMADI Bİ YOL GÖSTERİRMİSİNİZ.VE İNDİRDİĞİM DOSYAYI DA SİLDİM BU SEFER OYUN DURDURULDU HATASI VERDİ NE YAPMALIYIM ACİL YARDIM LÜTFEN!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı