Mafia 2 – Lincoln Jefferson Fortuna 1955 Model Araba – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Mafia 2 – Lincoln Jefferson Fortuna 1955 Model Araba

Yayınlanma: · Güncelleme: 4.183 kez

1955 model cam tavan Jefferson Fortuna araba yamasıdır. 186 km/s hıza ulaşabilen 2475 kg ağırlığında kaliteli bir araba yamasıdır. Trafikte dolaşırken karşılaşabilir ve aracı sürebilirsiniz.

jefferson_fortuna_03 jefferson_fortuna_02Tarafımızdan test edilmiş sorunsuz çalışmaktadır.

Yüklenişi : Mod dosyasını indirin. İçerisinde 1 ve 2 numaralı klasörler vardır. ilk olarak 1 numaralı klasörün içerisindeki 2 adet dosyayı C:\Program Files (x86)\Mafia II\pc\sds\cars klasörüne daha sonra 2 numaralı klasörün içerisindekileri C:\Program Files (x86)\Mafia II\pc\sds\cars klasörüne atın. Ardından oyuna girin ve şehirde dolaşırken karşılaştığınız Jefferson Fortuna’yı kullanabilirsiniz.

Yapımcılar:Crazypreacher

Dosya Özellikleri:Zip /4,82 MB
Dosyayı İndir

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir