En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mafia 2 – Mercedes-Benz S600 W220 Araba Yaması

3 Beğeni 12 Yorum
mersedes_s600_w220-mafia2araba

Bir Mafya babasına belkide en yakışacak araba markasıdır Mercedes-Benz. Günümüz dünyası teknolojisiyle üretilen modern bir araba yamasını Mafia 2’de oynamak istiyorsanız bu yama tamda size göre. Mercedes-Benz S600 W220 Araba Yamasıdır.

Kurulum: İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisindeki klasörleri açın, Oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan PC klasörünün içerisindeki SDS klasörünü bulun. Bu klasördeki Cars klasörünün içerisine Zipte bulunan “.sds” uzantılı dosyaları atın. Oyuna girdiğinizda trafikte aracı bulabilirsiniz.

Yapımcılar:agens, baikal

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

12 Yorum

  1. Abi dediğini harfiyen yapıyoruz araba tamam mercedes oldu ama farlar iç aydınlatma sürekli fosforlu yeşil ayrıntılı bikere daha anlatırmısın lütfen oyundan zevk alamadık ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir