En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mafia 2 – Moskvich 2140 Araba Yaması

3 Beğeni 1 Yorum
moskvich_2140-mafia2-arabayamasi

AZLK isimli Rus araba üreticisine ait Moskvich marka arabanın Mafia 2 için oyuna eklenebilir sürümünü paylaşıyoruz.

Kurulum: Mafia 2’nin kurulu olduğu dizinde bulunan SDS klasörünün içerisindeki CARS klasöründeki  potomac_indian.sds dosyasını İndirdiğiniz Zip dosyasının içindeki DEĞİŞTİRME METHODU klasöründe bulunan  potomac_indian.sds ile değiştirin. DLC Klasör Modu kullanıyorsanız DLC METHODU klasöründeki cnt_Moskvich klasörünü oyunun kurulu olduğu dizindeki DLC klasörüne atıp, oyun içerisinde etkinleştirmelisiniz.

Not: Bu Modu daha sonra kaldırmak isterseniz Oyunmodlari.com tarafından orjinal dosya mod dosyasının içerisine “Orjinal Dosya” isimli klasör içinde verilmiştir.

Yapımcılar:agens

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

  1. admin araçları caddede felan göremiyorum mod kurulu dosyaları atdım oyuna girmeden hadi galeri varya orda görüyorum sonra kariyere devam edince hiç göremiyorum neden ölümsüzlük modu fealn çalışıyor farklı arabalar denedim belki bozukdur diye onlar ıda göremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir