En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mafia 2 Serbest Sürüş Modu

1 Beğeni 10 Yorum
mafiaserbestsurus_01

Oyun hikayesini tamamen değiştiren oyunda serbest olarak takılmanızı sağlayan bir yama.

 Oyuna yenilikler katan bu mod paketinde araç isimleri baştan sona yenilendi. Ayrıca yeni gölgeler ve yeni dokularda oyuna eklendi. 500$ para başlangıçta size verilen para miktarı. 15 garaj ve sadece 1 arabada size verilen diğer içeriklerden bazıları. Oyunda başlangıçta silahınızda yok. Haritadaki tüm ev ve dükkanlar açık.

mafiaserbestsurus_02 mafiaserbestsurus_03

Nasıl Yüklenir ? 

İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki FreeRideErc klasörünü oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın. Daha sonra oyunu çalıştırın The Story > Free Ride > Choose Weather (Summer is 1950s, Winter is 1940s) seçin oyuna başlayın.

Yapımcılar:CeeJayDK,Majo-123,Nalgash,ErcVitez

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

10 Yorum

        1. İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki FreeRideErc klasörünü oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın. Daha sonra oyunu çalıştırın The Story > Free Ride > Choose Weather (Summer is 1950s, Winter is 1940s) seçin oyuna başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir