Mafia 2 Yeni Modifiye Paketi – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Mafia 2 Yeni Modifiye Paketi

Yayınlanma: · Güncelleme: 27.869 kez

mafia2-modifiye_02

Mafia 2 ‘de bulunan bütün arabalara uygulayabileceğiniz yeni modifiye paketidir. Yepyeni birçok jant ve 3 farklı skin kaplama da içerisinde bulunmaktadır.Dilediğiniz arabayı herhangi bir tamirhane merkezine götürerek bu paketin tanıdığı yeniliklerden yararlanabilirsiniz.

mafia2-modifiye_01

Yüklenişi : Zip dosyasını indirin. İçerisinde bulunan cars_universal.sds dosyasını  C:\Program Files (x86)\Mafia II\pc\sds\cars klasörüne atın. Değiştirilsin mi sorusuna evet deyin. Ardından herhangi bir tamirhaneyi ziyaret ederek yeni modifiye paketini kullanabilirsiniz. Hoşunuza gitmez ve orjinale dönmek isterseniz de zip dosyasının içerisinde bulunan orjinal isimli klasörün içindeki cars_universal.sds dosyasını aynı yöntem ile geri yükleyin.

Yapımcılar:Agens

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Metin Mert dedi ki:

    Abi Mafia 2 mecedes 2015 modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir