En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mafia 3 mü Geliyor ?

1 Beğeni Yorum
mafia3_geliyor_kapak

Mafia serisinin seslendirme sanatçısı Twitter hesabında şakayla karışık Mafia 3 ‘ün haberi verdi. Rick Pasqualone 2010 yılında piyasaya çıkan Mafia 2 oyununun kahramanı Vito Scaletta’yı seslendirmişti. Yeni bir Mafya oyunun geleceğini şakayla karışık Twitter hesabından paylaşan Rick Pasqualone, “Çok yakında bazı Mafia haberlerim olabilir” mesajıyla dikkatleri üzerine çekti.

mafia3_geliyor

Zaten oyuncu kitlesinin böyle bir haberi 2k Games’ten beklediği bir dönemde böyle bir haberin çıkması da Mafia oyuncusunun yüzünü güldürdü. Bilinmeyen bir kaynağa göre firma Mart 2012 tarihinde Mafia 3 için çalışmalara başlamış fakat platform eksikliği nedeniyle ara verilmiş olduğunu duyurdu. Yani bilgisayar oyuncusunun azalması firmanın gelir beklentilerini karşılamayacağını düşünerek Xbox ve PS4 ile bilrikte multi platform olarak oyunun piyasaya çıkacağı da söylenenler arasında.

Bir başka habere göre 2k Games kapattığı Çek ofisinden sonra oyunun gelişimini üstlenecek yeni bir ofis açmayı planlıyor. Hangar 13 ismini bile vermişler yeni stüdyoya. Star Wars’ın yaratıcılarının bu stüdyoda Mafia 3 için kolları sıvadığı da diğer duyumlar arasında. Mafia 3 için çok beklemeyeceğiz gibi geliyor.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir