SaveGame İndir

Men Of War Assault Squad %100 SaveGame İndir

Men Of War Squad Assault %100 Savegame dosyasıdır. Bu dosya ile birlikte oyunda bulunan bütün senaryoları oynayabilirsiniz. Bütün bölümlerin kilidini kaldıracaktır. Amerika ile Overlord, Carentan, Battle of the Bulge senaryolarını, Almanya ile Caen Outskirts, St. Hilaire, Market Garden senaryolarını, İngilizler ile Battle Axe, Operation Torch, Arnhem senaryolarını, Sovyetler Birliği ile Smolenk, Koengsberg, Manchuria senaryoları ile ve Japonya ile Khalkhin Gol, Singapore ve Iwo Jima senaryolarını oynayabilirsiniz.

iwo kooning st_hill marketgarden overlord battleofbulge

Tarafımızdan test edilmiştir.

Kurulumu: Aşağıdaki Bağlantıdan Dosyayı indirin. İndirdiğiniz Rar Dosyasını yine Rar Şifresi yardımı ile açın ve içerisindeki Profiles klasörünü Belgelerim > My Games > men of war – assault squad klasörünün içerisine atın. Değiştirilsin mi sorusuna evet diyin. Not: Bu işlem oyundaki kayıtlı oyunlarınızı siler. Dilerseniz sizdeki Profiles klasörünü yedekleyebilirsiniz.

Rar Şifresi : www.oyunmodlari.com

Yapımcılar:Oyunmodları
Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı