Men Of War Assault Squad %100 SaveGame İndir – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Men Of War Assault Squad %100 SaveGame İndir

Yayınlanma: · Güncelleme: 969 kez

menofwarsave

Men Of War Squad Assault %100 Savegame dosyasıdır. Bu dosya ile birlikte oyunda bulunan bütün senaryoları oynayabilirsiniz. Bütün bölümlerin kilidini kaldıracaktır. Amerika ile Overlord, Carentan, Battle of the Bulge senaryolarını, Almanya ile Caen Outskirts, St. Hilaire, Market Garden senaryolarını, İngilizler ile Battle Axe, Operation Torch, Arnhem senaryolarını, Sovyetler Birliği ile Smolenk, Koengsberg, Manchuria senaryoları ile ve Japonya ile Khalkhin Gol, Singapore ve Iwo Jima senaryolarını oynayabilirsiniz.

iwo kooning st_hill marketgarden overlord battleofbulge

Tarafımızdan test edilmiştir.

Kurulumu: Aşağıdaki Bağlantıdan Dosyayı indirin. İndirdiğiniz Rar Dosyasını yine Rar Şifresi yardımı ile açın ve içerisindeki Profiles klasörünü Belgelerim > My Games > men of war – assault squad klasörünün içerisine atın. Değiştirilsin mi sorusuna evet diyin. Not: Bu işlem oyundaki kayıtlı oyunlarınızı siler. Dilerseniz sizdeki Profiles klasörünü yedekleyebilirsiniz.

Rar Şifresi : www.oyunmodlari.com

Yapımcılar:Oyunmodları

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Rahim dedi ki:

    Men of War Assault Squad USA CARENTAN
    Men of War: Operation Torch
    Bu iki bölüm oyunda açılmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir