En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mercedes-Benz 1519 Extreme Trucker 2 Yaması İndir

2 Beğeni Yorum
kapak_mb_1519

kapak_mb_1519

Dünyanın en zorlu coğrafi bölgelerinde şöförlük yapmak diğer taraflardakine asla benzemez. Extreme Trucker 2 de dünyada bulunan 5 bölgedeki sarp yamaçlarda uzanan dar yollarda , buz tutmuş derelerin üzerinde yada Avusturalya çöllerinde tır sürmek , verilen kargoyu yerine ulaştırmak için ter dökeceğiniz bir kamyon simulasyon oyunudur. Bu oyunda Mercedes Benz 1519 ile tarihi bir gezintiye çıkmak isterseniz bu mod tamda size göre..

Çalışan Sürüm : 18 WoS Extreme Trucker 2 – V1.0

Test Edilen Sürüm18 WoS Extreme Trucker 2 – V1.0

Resim :

mb_1519_01

Yapımcı :Obi , Ad&A

Rar Şifresi : oyunmodlari.com

Mod İçin Hazırladığımız Video :


Video Oyunmodlari.com Sitesi tarafından hazırlanmış ve sizlerle paylaşılmıştır.

OyunModlari.Com tarafından test edilmiş sorunsuz olarak çalışmaktadır.Dosya arşivimizde olup linklerin silinmesi durumunda hızlı bir şekilde müdahale edilip linkler yenilenecektir.

Yüklenişi : İndirdiğiniz Rar Dosyasının içerisindeki .SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Extreme Trucker 2 > Mod klasörünün içerisine atın daha sonra haritada Bangladesh kısmına seyehat edin orada aracı bulacaksınız..

İndirme Linki : 7 MB Mercedes-Benz 1519 İndir [OyunModlari.Com]

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir