En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mercedes SL 65 AMG

10 Beğeni 10 Yorum
Mercedes-SL-65-AMG

City car driving 1.2.2 veya 3d instructor 2.2.7, 2.2.6  sürümünde sorunsuz çalışır.Maksimum hızı 250 KM/S olan 610 Beygir gücündeki bu aracı oyunda görmekten keyif alacaksınız. Araba , 6 ileri Manuel vites yada 5 Otomatik vitesli olarak hem manuel, hemde otomatik olarak sürülebilir.

City Car Driving 1.2.2 Sürümü Mercedes-Benz SL 65 AMG Araba Yamasıdır.

Ayrıca; Mercedes-Benz 190E[1.4.1] / Mercedes-Benz ML63 AMG[1.4] / Mercedes-Benz G63 AMG[1.4] / Mercedes-Benz CLK55 AMG [1.3.3] arabalarınıda seveceğinizi düşünüyoruz. Bunlarıda mutlaka deneyin.Sitemizde Bulunan tüm Mercedes-Benz AMG modeli araçlar için tıklayın.

Yüklenişi : Zip dosyasının içerisinde buluann data ve export isimli klasörleri oyunun kurulu olduğu dizine atın. Daha sonra yine oyunun kurulu olduğu dizindeki data klasörünü açın ardından config klasörünü açın daha sonra bu klasörün içerisinde bulunan player_cars.xml dosyasını metin belgesi ile açın. En alt satırda bulunan </cars> tagından önce aşağıdaki kodları ekleyin,işlem tamamdır.

<Car Name=”SL65AMG” ABS=”false” AT=”true” >
<DisplayName>Mersedes Benz SL65 AMG</DisplayName>
<Description>
Mersedes Benz SL65 AMG Black Series
Drive Type: Rear
Transmission type and number of transmission: 6 Manual, Automatic transmission 5
Maximum speed, km / h: 250km / h
Power: 612l.s.
Displacement cc: 5980
</Description>
</Car>

Yapımcılar:Jaguar86RUS

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

10 Yorum

  1. kardeş export ve datayı dosyaya kopyalıyorum ama araç gelmedi ve oyundaki unlocker devre dışı kaldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir