En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Minecraft – Hapisten Kaçış 2 Haritası

3 Beğeni Yorum
hapisten_kacis_harita

Bu haritada cezaevinden bir kez daha kaçmanız gerekiyor ancak bunu tek başınıza yapamazsınız. Bu 2 oyuncu RAGE hapishane Breakout yaratıyor!
Haritanın bu sürümü bir arkadaşınızın yardımına ihtiyaç duyuyor ancak ilk olarak kaçmak için bulmacaları tamamlamanıza yardımcı olması için onu zorla kaçırmanız gerekir.
Breakout 2, 2 kişinin çözmesi, kapıları açması, pistonları hareket ettirmesi vb. Bulmacalar nedeniyle tek oyuncu tamamlanamaz.
Breakout 2’de toplamak için 10 gizli elmas ve 1 gizli zümrüt var.
Koparma 1 bu haritaya dahil edilmiştir. Her ikisini de bu bir indirme ile oynatabilirsiniz.
Bir sonraki harita Ocak ayında çıkacak. ’16 Levers ‘çok zor bir bulmaca haritası.

BREAKOUT 2 Hapishaneden Kaçış 2 Haritasıdır.

Minecraft Sürümü : 1.11.2/Harita Sürümü: 1.0

Harita Nasıl Yüklenir ? 
Başlat’a basın Çalıştır yazın ve Çalıştırı açın. Ardından %appdata%\.minecraft\yazarak Minecraft’ın kurulu olduğu dizine gidin. Daha sonra orada bulunan saves klasörüne indirdiğiniz haritayı Klasör şeklinde atın. Ardından oyuna giriş yapın ve yeni oyuna başlayın. Harita seçim bölümünde yeni attığınız haritayı seçip oynamaya başlayın. Videolu anlatım içintıklayın

Yapımcılar:MEGALASERBEAMS

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir