En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Minecraft – Valcour Şehir Haritası

1 Beğeni Yorum
valcour_sehir_harita

Valcour şehri bir savana ve ovalar boyunca uzanır. İçinde Savanna bölgesi yüksek binalarla geniş bir şehir ve endüstriyel tip işletmeler içeriyor. Düzlüklerde birkaç dükkanla daha yerleşimdedir. Minecraft’ın daha eski sürümlerinde yapılmış gibi görünen binalar için ayrılmış bir alanı bile içeriyor. Taiga biyomasında küçük bir köy de var.
Elbette, kurallar yok, sonuçta seni durduramıyorum. İlk keşfetmek tavsiye ediyorum. Bazı sırlar içerdiğinden onları keşfetmekten çekinmeyin. Öncelikle hayatta kalma haritalarıdır, ancak keşfedilmesi, yağmalanması, analiz edilmesi veya yok edilmesi gibi çok şey yapılabilir.

Valcour Şehir Haritasıdır.

Minecraft Sürümü : 1.11/Harita Sürümü: 3.0

Harita Nasıl Yüklenir ? 
Başlat’a basın Çalıştır yazın ve Çalıştırı açın. Ardından %appdata%\.minecraft\yazarak Minecraft’ın kurulu olduğu dizine gidin. Daha sonra orada bulunan saves klasörüne indirdiğiniz haritayı Klasör şeklinde atın. Ardından oyuna giriş yapın ve yeni oyuna başlayın. Harita seçim bölümünde yeni attığınız haritayı seçip oynamaya başlayın. Videolu anlatım içintıklayın

Yapımcılar:RUSSICAT

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

lUsLul Hakkında

Kcmedia'da Çalışmaktayım. Oyun Modları Paylaşım sitelerimize hergün düzenli olarak Mod eklemekteyim. Okulu bıraktım , I Love Wordpress (*_*)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir