Mod Nasıl Yüklenir ?

Merhaba sevgili Oyunmodlari.Com Ziyaretçileri, bu sayfamızla birlikte paylaştığımız oyun modlarını oyunlara nasıl yükleyeceğiniz resimli ve videolu bir anlatımla sizlere sunacağız. Mod yükleme işlemlerini oldukça kolaylaştırıp sizlerin kısa sürede istediğiniz modu yükleyip oynamanızı amaçlıyoruz.

1-SpinTires Demo ve SpinTires 2014(Orjinal Sürüm) Mod Yükleme Resimli Anlatım

spintires_mod_nasil_yuklenir

Spin Tires Oyununa nasıl mod yükleyeceğinizi anlattığımız resimli anlatım makalemizi ziyaret ederek sizde Spin Tires’e mod yükleme konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşama aşama her bölümü resimlendirip sıfırdan bir anlatım yaptık.

Spin Tires Mod Yükleme Resimli Anlatım

2- City Car Driving Simulator 1.3.3 Araba Yükleme Videolu Anlatım

Sitemizde paylaştığımız City Car Driving Simulator 1.3.3 araba yamalarını oyuna nasıl yükleyeceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak ve videolu anlatımdan yararlanmak için ;

City Car Driving 1.3.3 Home Edition Araba Yaması Yükleme

Minecraft Harita Yükleme Videolu Anlatım

minecraft_map_yukleme_videoluanlatim

Dünyanın en sevilen oyunlarından biri haline gelen Minecraft üzerine kullanıcılar tarafından yapılan haritaların nasıl yükleneceği hakkında bilgi sahibi değilseniz sizler için hazırladığımız videolu anlatıma göz atabilirsiniz.

Minecraft Map Yükleme

Men Of War Assault Squad Mod Yükleme Rehberi

omodmenofwarassaultsquadnasilyuklenirMen Of War Assault Squad üzerine nasıl mod yama senaryo ve daha fazlasını yükleyeceğinizi videolu bir biçimde sizler için hazırladık. Videoyu izlemek için tıklayın.

Diğer Oyunlar Eklenecektir.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı